Tworzymy komunikację wizualną od 2011 roku.

Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam wypracować etapowy model współpracy, który niejednokrotnie przyczynił się do powstania niebanalnych rozwiązań, obustronnego zadowolenia i sukcesu produktu. Nasz świat reklamy wizualnej tworzy kilku pasjonatów z doświadczeniem w projektowaniu graficznym, produkcji reklamy wizualnej oraz marketingu. Uważamy, że kluczem decydującym o sukcesie marki czy produktu są jasne i przejrzyste zasady współpracy na linii Agencja – Klient. Kierujemy się zasadą, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

 
Tworzymy na własnym parku maszynowym.

Posiadamy własne zaplecze maszynowe, dzięki któremu możemy zrealizować zamówienie, zgodne z opracowanym projektem. Dysponujemy własną drukarnią wielkoformatową z takim sprzętem jak ploter drukujący ROLAND RF640, ploter tnący SUMMA D120, Laminator rolowy, trymery i prasę do sublimacji. Dział produkcyjny pracuje na spawarkach TIG, frezarce CNC LYNX, Laserach THUNDER, giętarkach termicznych oraz elektronarzędziach MAFFEL, DEWALT czy MAKITA. Ponadto posiadamy własne samochody dostawcze, rusztowania i drabiny.

Skuteczna komunikacja wizualna każdej firmy

Zajmujemy się usługami na wielu płaszczyznach, od reklamy zewnętrznej, po car wrapping, czy rozwiązania z zakresu wystawiennictwa. Szeroki zakres naszej oferty umożliwia realizacje projektów kompleksowo. Ważnym aspektem naszej działalności jest również druk - cyfrowy, offsetowy i wieloformatowy, a cały proces poprzedza doradztwo w doborze odpowiednich gramatur i materiałów.

Dialog jest najważniejszy

Rozpoczynając współpracę, zawsze zaczynamy od pierwszego kroku - poznania potrzeb firmy i oczekiwań względem projektu. Dużo rozmawiamy, analizujemy, pokazujemy przykłady, a następnie zaczynamy działać. Wypracowaliśmy więc etapowy model współpracy, który niejednokrotnie przyczynił się do powstania niebanalnych rozwiązań, obustronnego zadowolenia i sukcesu produktu.

 
Skontaktuj się z nami i otrzymaj najlepszą ofertę.
Przechodzę do kontaktu →
crossmenu