Skuteczna komunikacja wizualna każdej firmy

Your Domain Name Zajmujemy się usługami na wielu płaszczyznach, od reklamy zewnętrznej, po car wrapping, czy rozwiązania z zakresu wystawiennictwa. Szeroki zakres naszej oferty umożliwia realizacje projektów kompleksowo. Ważnym aspektem naszej działalności jest również druk - cyfrowy, offsetowy i wieloformatowy, a cały proces poprzedza doradztwo w doborze odpowiednich gramatur i materiałów.

http://artigianoglass.co.uk/418-dte85645-tranny-sex-dating-shreveport-la.html Rozpoczynając współpracę, zawsze zaczynamy od pierwszego kroku - poznania potrzeb firmy i oczekiwań względem projektu. Dużo rozmawiamy, analizujemy, pokazujemy przykłady, a następnie zaczynamy działać. Wypracowaliśmy więc etapowy model współpracy, który niejednokrotnie przyczynił się do powstania niebanalnych rozwiązań, obustronnego zadowolenia i sukcesu produktu.

Tworzymy na własnym parku maszynowym

more Posiadamy własne zaplecze maszynowe, dzięki któremu możemy zrealizować zamówienie, zgodne z opracowanym projektem. Dysponujemy własną drukarnią wielkoformatową z takim sprzętem jak ploter drukujący ROLAND RF640, ploter tnący SUMMA D120, Laminator rolowy, trymery i prasę do sublimacji. Dział produkcyjny pracuje na spawarkach TIG, frezarce CNC LYNX, giętarkach termicznych oraz elektronarzędziach MAFFEL, DEWALT czy MAKITA. Ponadto posiadamy własne samochody dostawcze, rusztowania i drabiny,

Poznaj naszych klientów

Zrealizowaliśmy już szereg różnorodnych projektów dla szerokiego sektora branż. Zobacz, z kim dotychczas pracowaliśmy.

Sprawdź naszą ofertę

Poznaj wszystkie działy naszej firmy, aby przekonać się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić

Zobacz więcej